Vitiligo

Permanentný makeup vitiligo.

Tetovanie a kamuflaž Vitiliga.

Mikropigmentácia pokožky poskytuje kozmetické riešenie pre tých, ktorí trpia na stratu kožného pigmentu, napríklad pri nepríjemnej kožnej chorobe Vitiligo a podobne. Vďaka tomu môžete aj Vy získať prirodzenejšie vyzerajúcu pokožku!

Pri strate pigmentu - Vitiligo je možné, že sa bude rozširovať. To pravdepodobne spôsobuje stres, ktorý samozrejme u Vás vyvoláva už samotné ochorenie resp. jej prejav na pokožke. Mikropigmentácia pokožky a Vaše zníženie stresu môže prispieť k zlepšeniu stavu choroby alebo zastaveniu tvorby nových ložísk.

Mikropigmentácia pokožky nie je operácia. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu liečbu ani ošetrovanie. Mikropigmentácia je dočasná a vydrží približne 2 až 3 roky. Stráca sa postupným blednutím. Po vyblednutí sa môžete rozhodnúť, či si mikropigmentáciu dáte obnoviť (napríklad aj trvalým pigmentom) alebo sa zmierite s aktuálnym stavom pokožky.

Neváhajte a objednajte sa na konzultáciu, ktorá je zadarmo.

Konzultácia je pri tejto službe doležitá.
Preto si vopred telefonicky dohodnite termín konzultácie. Ďakujem za pochopenie.

Cenník na tieto služby je naozaj individuálny a je takmer nemožné stanoviť konkrétne ceny. Preto Vám orientačnú cenu oznámim až pri Vašej osobnej návšteve a po prehodnotení potrebných úkonov a nákladov.

Na všetky úkony sa používa špeciálny mikropigment, ktorý ľudské telo postupne vstrebáva. To znamená, že ide o dočasnú mikropigmentáciu. Ako dlho Vám mikropigmentácia vydrží je individuálne a nie je možné dobu predpokládať.Rezervačný systém termínov.

Tu si môžete rezervovať svoj termín na tetovanie permanentného makeupu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Rezervačný systém zároveň obsahuje cenník služieb a zoznam aktuálne voľných termínov.Kontakt

Som tu pre Vás.

Pokiaľ potrebnú informáciu na web stránke nenájdete, neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom emailového formulára alebo telefonicky.

Meno:
Váš e-mail:
Predmet:
Správa:
Napíšte číslo. Koľko sa rovná dva plus dva?
Odosiela sa...

ADRESA

PMU studio
Krivá 23
040 01 Košice
:: Ukázať na mape ::

OTVÁRACIA DOBA

Podľa objednávok

TELEFÓN

Pondelok až Piatok
od 10:00 do 18:00
o915 666 oo2